Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura. Matematyka próbna 2011 - odpowiedzi, pytania, ARKUSZE

Utworzony przez karolina, 3 listopada 2010 r. o 13:11 Powrót do artykułu
a jeśli chodzi o zadania otwarte to naprawdę niektóre byly co najmniej "dziwne". w żadnych zbiorach czy podręcznikach takich nie widziałam ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 17 powinno być C!!! poprawcie to! Nawet na innych serwisach jest C, liczyłem dzisiaj i też wyszło mi C!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy 19 napewno jest C?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jakim cudem ale moja szkola dostala zupelnie inna mature... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 powinno być C ja policzyłem z pitagorasa niech się ktoś wypowie nt. temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Annn napisał:
a jeśli chodzi o zadania otwarte to naprawdę niektóre byly co najmniej "dziwne". w żadnych zbiorach czy podręcznikach takich nie widziałam ;o
czy ja wiem czy takie dziwne, zadanie z ciągami czy ostatnie to takie typowe więc nic dziwnego w tym nie widze, no a rozwiązac równanie czy nierównośc to juz w ogóle na każdej są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 17 z pitagorasa wyszło pierwiastek z 2000, a to jest 44,721. Czyli odpowiedź C jest prawidłowa. Co do otwartych to były trochę za trudne, ale może dlatego że w ogóle nie powtarzałem tych tematów tylko pierwsze z otwartych tj. nierówność które zrobiłem jako jedyne. Z zamkniętych mam 15 na pewno dobrze a może coś więcej, matura zdana, 30% jest więcej nie potrzeba, dziękuję, dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Well, 17 - C, to na pewno. 100% z zamkniętych, z otwartych spieprzyłem tylko te z trójkątem w ukł. współrzędnych. Reszta MAX. Ale, że coś tam liczyłem, to pewnie odejmą mi tylko ze 2-3 punkty. Więc misja +90% wykonana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak 19 na pewno C ponieważ k. środkowy jest 2 razy większy od k. wpisanego na tym samym łuku(spójrz rysunek) wiec 230/2=115. Co do 17 to rzeczywiście dziwne, bo przecież z pitagorasa wyraźnie wychodzi około 44,71
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też liczyłam z Piatgorasa i wyszło C.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 na bank C! )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kto tu wie kiedy wyniki?!;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zad. 17-> odp. C ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a według mnie to wszyscy tu macie ostro na bani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrycja napisał:
kombinacji jest 500 ponieważ nieparzystych jest 5 (1,3,5,7,9) parzystych 4 (2,4,6,8) zatem jak 1 liczba jest parzysta a reszta nieparzyste to 4*5*5*5= 500
powinno być jak już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z never!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby jeszcze ktoś nie znał odpowiedzi http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101103/MATURA/858992299
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo łatwa... w ciągu 10 minut zrobiłam zamknięte na 100% a otwarte jeszcze łatwiejsze niż w ubiegłym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest śmiesznie łatwe. A tu ktoś napisał: "że łatwo nie było". Ja miałam inne zadania i były o wiele trudniejsze. Ciekawe ile tych matur było i czy na właściwej też tak będzie. Wtedy piszę się na taką łatwiznę jak ta, a nie jak tą co musiałam dziś pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory bardzo jak ktos zdaje rozszezenie to na pewno bylo latwe... ale jak ktos ma taka pania od matematyki jak ja to przepraszam bardzo wiec nie mowcie jaka banalna bo dla mnie byla trudna niektore zadania proste ale tylko niektore... wiec nie podnoscie cisnienia tym ktorzy nie sa geniuszami matematycznymi... tym co zaje poszlo no to super ale nie wysmiewajcie sie z tych co nie umieja ok? taka moja mala prosba milusinscy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...